header new

Szanowni Państwo,

Uczniowski Klub Sportowy Sokół 43 Katowice podpisał umowę sponsorską z firmą

HELIMED Diagnostic Imaging Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Umowa ta gwarantuje czynnym siatkarkom zrzeszonym w Śląskim Związku Piłki Siatkowej łatwiejszy dostęp do diagnostyki komputerowej (Tomograf Komputerowy I Rezonans Magnetyczny) w przypadku poważnych lub przewlekłych kontuzji.

Z umowy nie mogą korzystać zawodniczki grające w klubach ORLEN Ligi i pierwszej ligi.

Skierowanie powinno obowiązkowo zawierać wskazane poniżej informacje, dopilnowanie tego pozwoli na szybkie załatwienie sprawy. Badania mogą być wykonane w najkrótszym możliwym terminie (do 30 dni)

Prawidłowo wypełnione skierowanie pozwoli uniknąć opóźnienia wykonania badania, powinno zawierać następujące dane :

Informacja w nagłówku kto kieruje: nazwa poradni specjalistycznej i nr umowy z NFZ

Dane pacjenta:

Adres i pesel

Skierowanie do jakiej pracowni TK lub MR

Powinno być również rozpoznanie choroby i jej kod ICD 10

Rodzaj badania i czy z kontrastem czy bez

Pieczątka i podpis lekarza kierującego (specjalisty) uprawnionego do wystawienia skierowania.

Skierowanie musi zawierać dopisek "PILNE"

Osobą odpowiedzialną z ramienia Klubu za kontakt z „HELIMED” jest Jacek Cholewa tel. 536 972 914

Skan skierowania proszę wysłać na adres email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wraz z informacją uzupełniającą :

Nazwa Klubu, w jakim gra kontuzjowana zawodniczka

Telefony kontaktowe do rodziców i trenera

Należy także wpisać czy zawodniczka ma aparat ortodontyczny, lub inne metalowe przedmioty w ciele

(dzien lub dwa po wysłaniu skanu proszę o telefon celem potwierdzenia, że skierownie dotarło)

Klub zastrzega sobie prawo do zweryfikowania danych zawodniczki w ŚZPS.

• Sponsorzy