header new

młodziczki wygrywają Memoriał Stanisława Padlewskiego

Napisane: .

Zawodniczki drużyn kadetek i młodziczek UKS„SOKÓŁ`43” brały udział w kolejnej edycji Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt „Memoriał Stanisława Padlewskiego”. Turniej zorganizowano w dniach 18-19.09. 2015r. w hali sportowej MOSiR w Myslowicach.

W zawodach udział wzięło 16 drużyn (8 w kategorii kadetek i 8 w kategorii młodziczek). Mecze rozgrywane były jednocześnie na czterech boiskach. Drużyny w każdej kategorii podzielono na dwie grupy 4 drużynowe. W grupach mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”.
Rewelacyjnie spisała się drużyna młodziczek, która zdecydowanie pokonała wszystkie rywalki (zarówno w grupie eliminacyjnej jak później w półfinale oraz w finale zawodów)
UKS „Sokół`43 AZS AWF” Katowice - MKS Dabrowa Górnicza 2:1
Zdecydowanie słabiej i poniżej swoich możliwości spisały się nasze kadetki. Niestety po bardzo przykrym i niebezpiecznym wypadku jaki zdarzył się w hali sportowej zespół został osłabiony kadrowo i w zawodach zajął 5 miejsce.
Drużyna młodziczek występowała w następującym składzie: Weronika Mołczan, Alicja Kuta, Julia Włosek, Dagmara Lisowska, Aleksandra Widera, Oliwia Wilczek, Marta Szupka, Olga Piegsa, Liwia Olejniczak, Zuzanna Smolarczyk, Weronika Skowrońska, Sandra Rzańska. Trenerzy: Eliza Wleciał i Krzysztof Nowosielski