header new

XVIII Mały Memoriał Huberta Wagnera

Napisane: .

Już w najbliższy weekend jedno z organizowanych przez nas wydarzeń wkroczy w pełnoletniość, a to za sprawą tego, że przed nami już XVIII Mały Memoriał Huberta Wagnera, czyli siatkarskiego patrona byłego katowickiego Gimnazjum nr 13 w którym przez wiele lat z sukcesami prowadziliśmy szkolenie siatkarskiej młodzieży w klasach sportowych.
Obecnie szkolenie siatkarskie kontynuujemy pod szyldem Szkoła Podstawowa nr 44 w Katowicach w której w roku szkolnym 2023/2024 planujemy otworzyć klasę 4️⃣ i 6️⃣ o profilu siatkarskim.????
Tym razem turniej rozegramy w VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Długosza w Katowicach w którym od tego roku wznowiliśmy szkolenie siatkarskie w klasach sportowych na poziomie szkół ponadpodstawowych w Katowice - oficjalny profil miasta. Zwieńczeniem całego wydarzenia będzie mecz 2 ligi kobiet między Sokół 43 AZS AWF Katowice, a Akademia ECO UNI OPOLE.
W najbliższą sobotę naszymi gośćmi będzie również zespół UKS "Synergia", który trenuje w Katowicach, a składa się głownie z zawodniczek z Ukrainy.
???? Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania na Długosza❗️Dla zainteresowanych wstąpieniem do klas sportowych będzie możliwość porozmawiania z naszymi zawodniczkami oraz trenerami zespołów młodzieżowych????
Jesteśmy pewni, że siatkarskich emocji nie zabraknie, a wszyscy będziemy się świetnie bawić????????❗️
Fotorelacja dostepna na naszym Facebooku - TUTAJ

 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy
 • Sponsorzy